Wendoo
 
 

W-FLM2002

Snadné ostření objektivů kamer i v obtížných podmínkách, použití v barevných i černobílých systémech průmyslové televize, malé rozměry a váha, malá spotřeba, napájení 9V= alkalická baterie.

Analogový přístroj k ostření objektivů televizních kamer W-FLM 2002 analyzuje obsah vyšších kmitočtů v kompozitním videosignálu na výstupu kamery a umožňuje zaostřit objektiv kamery bez televizního monitoru i v obtížných světelných, klimatických a prostorových podmínkách.

Přístroj se  připojí kabelem CINCH/BNC (příslušenství) přímo na výstupní konektor kamery a ostří se na maximální výchylku měřidla. Pro přesné zaostření je nutné otevřít clonu objektivu na maximum, příp. vypnout popis kamery. U objektivů s manuální clonou se po skončení ostření nastaví clona na požadovanou hodnotu. Objektivy s automatickou clonou lze otevřít předřazením neutrálních optických filtrů, nebo u některých kamer pomocí elektronické závěrky (EI = ON) a zvýšením úrovně videosignálu potenciometrem (LEVEL) regulační smyčky pro autoiris (AGC v poloze OFF). Potenciometr je v systému VIDEO DRIVE umístěn na těle objektivu a v systému DC DRIVE na těle kamery. Po zaostření objektivu lze, po vypnutí elektronické závěrky (EI = OFF),   jmenovitou úroveň videosignálu, resp. bílé, opět nastavit osciloskopem, nebo snadněji kapesním měřičem videoúrovní W‑VLM 2001.

Technické vlastnosti:

Analogový ručkový indikátor: l = 30mm

Videovstup:  1Všš ±50% / CINCH

Vstupní odpor: 75W ± 1%

Napájení: 9V alkalická baterie 6F22

Odběr: 0,02A

Rozměry: 35×65×120 mm (vך×h)

Příslušenství:

brašna

kabel CINCH/BNC

 

W-FLM2002
 
 

Wendoo - Kamerové, zabezpečovací a vstupní systémy, info@wendoo.cz

Kontakt