Wendoo
 
 

W-VLM2001

Snadné nastavení autoiris DC/VIDEO DRIVE objektivů kamer, zisku korekčních videozesilovačů, optooddělovačů, videodistributorů, převodníků kroucený pár/koax  a přenosových systémů i v obtížných klimatických, světelných a prostorových podmínkách, použití v barevných i černobílých systémech průmyslové televize, malé rozměry a váha, malá spotřeba, napájení 9V= alkalická baterie.

Digitální přístroj k měření úrovní videosignálu W-VLM 2001 umožňuje měřit úroveň špičky bílé videosignálu a úroveň synchronizačních impulzů vůči úrovni zatemnění a v mnoha případech nahradí osciloskop. Přístroj se  připojí přímo, nebo kabelem BNC/BNC (příslušenství) na výstupní konektor přenosového systému, nebo zdroje videosignálu, např. kamery. Systémy musí mít jmenovitou zatěžovací impedanci  75W.

Úroveň synchronizačních impulzů vůči úrovni zatemnění (SYNC LEVEL) má jmenovitou hodnotu ‑ 300mV a nezávisí na obrazovém obsahu videosignálu. Po kontrole úrovně na vstupu přenosového systému lze kontrolovat a nastavovat zesílení korekčních videozesilovačů, optooddělovačů, videodistributorů, převodníků kroucený pár/koax a podobných systémů.

Pro přesné nastavení citlivosti objektivů s automatickou clonou DC/VIDEO DRIVE se měří úroveň bílé videosignálu (PEAK WHITE). Její jmenovitá hodnota je +700mV vůči úrovni zatemnění. Potenciometr (LEVEL) pro regulaci citlivosti automatické clony je v systému VIDEO DRIVE umístěn na těle objektivu a v systému DC DRIVE na těle kamery. Elektronické závěrka a automatická regulace citlivosti kamery musí být vypnuty (EI = OFF, AGC = OFF) a v záběru kamery se použije televizní testovací obrazec. Po nastavení je možné zapnou AGC a ALC nastavit do požadované polohy - nejčastěji na střed.

Technické vlastnosti:

Displej: 3 ½ místný - ± 1999mV                        

Videovstup:  1Všš až 2Všš / CINCH

Vstupní odpor: 75 Ohm ± 1%

Úroveň špičky bílé: +1999mV ± 5%, ±5dgt

Úroveň synchronizace: -1999mV ± 2%, ±5dgt

Napájení: 9V alkalická baterie 6F22

Odběr: 0,02A

Rozměry: 30×60×140 mm (vך×h)

Příslušenství:

brašna

kabel CINCH/BNC

 

W-VLM2001
 
 

Wendoo - Kamerové, zabezpečovací a vstupní systémy, info@wendoo.cz

Kontakt